Список абитуриентов поступивших в колледж

28 тамыз 2020 ж. «Индустриалды инженерлік-экономикалық колледжі» ЖШС-нде талапкерлерді оқу орнына қабылдау туралы колледж ішілік мәжіліс отырысы өтті. Отырыс барысында оқуға қабылдауға өтініш берген талапкерлер үшін білім алушылар құрамына қабылдауға арналған конкурс білім туралы құжатқа сәйкес міндетті және бейінді пәндердің жиынтық балының нәтижелері бойынша өткізілді.

Конкурс нәтижелері бойынша «Индустриалды инженерлік-экономикалық колледжі» ЖШС-не 2020-2021 оқу жылына «Еңбек» бағдарламасы бойынша Республикалық бюджет негізінде 0902000 Электрмен қамтамассыз ету (салалар бойынша); 1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша); 1403000 Ішкі санитарлық-техникалық құрылғылармен  вентиляцияны монтаждау және пайдалану (түрлері бойынша) мамандықтары бойынша 125 талапкер колледж білім алушылары қатарына қабылданды. 

Сонымен қатар, Нұр-Сұлтан әкімдігінің бюджеті негізінде 0507000 Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсетуді  ұйымдастыру; 1403000 Ішкі санитарлық-техникалық құрылғылармен  вентиляцияны монтаждау және пайдалану (түрлері бойынша) мамандықтары бойынша 50 талапкер колледж білім алушылары қатарына қабылданды. 

І. Мамандығы 0902000 «Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша)», біліктілігі 090203 3 «Техник-электрик», қазақ тілінде, 9 сынып негізінде, ЭУ-104 тобы 

  1. Абдильда Қанат Ерикұлы
  2. Алтаев Абылайхан Бекзатұлы
  3. Аманбай Нұртілеу
  4. Асханбек Жантөре Нуржанұлы
  5. Бекенов Дулат Русланұлы
  6. Бекниязов Арман Ғабитұлы
  7. Есимханов Мухамедали Ержанулы
  8. Жолдыбек Қайырбек Талғатұлы
  9. Кәкен Ералы Асқарұлы
  10. Кемелбеков Мұхамедияр Шоханұлы
  11. Қаблаш Ербол Рысбекұлы
  12. Қазақбай Сүндет Бауыржанұлы
  13. Қырғызбаев Орын Жамбылұлы
  14. Мамадалиев Мухамадюсуф Хаетжанұлы
  15. Марат Ертарғын
  16. Мусатаев Ансар Кайдарович
  17. Нұрлыбек Нұркелді Ғалымжанұлы
  18. Омар Қарлығаш Арманқызы
  19. Рамазан Әнуар Серікұлы
  20. Сабеков Әлима Асқарқызы
  21. Серікұлы Қайрат
  22. Таласбай Дулат Мұратұлы
  23. Тулеген Нурмахан Сайранбайұлы
  24. Турсын Женисбек
  25. Ықылас Сержан 

ІІ. Мамандығы 1305000 «Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша)»,  біліктілігі 1305033 «Техник», қазақ тілінде, 9 сынып негізінде ИС-106 тобы 

  1. Анарбаев Бексултан Ахметтулаұлы
  2. Асманов Алмаз Қайрбекұлы
  3. Әлібеков Мирас Хамитұлы
  4. Бижігітов Құрбан Алпысұлы
  5. Бимжанов Мадияр Темирбулатович
  6. Дәлелхан Бекжан Ержанұлы
  7. Жакаев Жанболат Қанатұлы
  8. Жаксылык Арайлым Аллабергенкызы
  9. Задағалиева Жамал Асқарқызы
  10. Келесбеков Жүсіпбек Нұрлыбекұлы
  11. Қыздарбек Бақдаулет Сапарбекұлы
  12. Момбек Тахмина Махаматкаримкызы
  13. Момбеков Аңсар Ахмедьяұлы
  14. Мубарак Ардақ Серікұлы
  15. Нұрхамит Саят Назарұлы
  16. Оралбек Карина
  17. Оралбекқызы Айым
  18. Өмірзақ Жанболат Ерболатұлы
  19. Саматұлы Айбол
  20. Сарденова Салтанат Асылханқызы
  21. Сейілхан Еркебұлан Ерханұлы
  22. Тастан Ануар Аксейлұлы
  23. Тулеухан Бағлан Бауыржанқызы
  24. Түлкібаева Баян Серікқызы
  25. Ханикеш Сапарбек 

ІІІ. Мамандығы 1305000 «Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша)»,  біліктілігі 1305033 «Техник», орыс тілінде, 9 сынып негізінде ИС-107 тобы 

  1. Айткулов Хабділмәжит Гарифуллаұлы
  2. Акаев Мақсат Серікұлы
  3. Богуславский Вадим Александрович
  4. Галиахметов Рамиль Дамирович
  5. Жумабекова Аружан Нурбековна
  6. Имашев Бейбарыс Ерұланұлы
  7. Керимбаева Жулдыз Радимовна
  8. Леонов Никита Андреевич
  9. Маринкин Никита Андреевич
  10. Мельник Данил Сергеевич
  11. Нурахметов Дален Жандосович
  12. Нурпеисова Камилла Маралбековна
  13. Оналбек Айша Ержанқызы
  14. Пахунов Сергей Николаевич
  15. Рауфов Исмаил Серикович
  16. Романов Данил Александрович
  17. Сакенова Сабрина Муратовна
  18. Сақыбек Нұрайлым Сейсенбекқызы
  19. Сансызбай Ақтан Мұратбекұлы
  20. Сулейменов Нұрхан Жанайдарұлы
  21. Тарелкина Мария Николаевна
  22. Темірхан Али Серікұлы
  23. Тәліп Алибек Азатұлы
  24. Хижняк Елена Викторовна
  25. Цудзевич Максим Александрович  

ІV. Мамандығы 1403000 «Ішкі санитарлық-техникалық құрылғылармен  вентиляцияны монтаждау және пайдалану (түрлері бойынша)»,  біліктілігі 1403012 «Слесарь-сантехник», қазақ тілінде, 9 сынып негізінде ТС-101 тобы РБ 

  1. Абдрахманов Темірлан Серікұлы
  2. Акимов Нуржигит Кинжегорович
  3. Алпысбай Қуатбай Қуанышбайұлы
  4. Аманқұл Жасулан Асқатұлы
  5. Бейсенбай Нұрислам Қанатұлы
  6. Дуйсенбиев Талғат Даулетханұлы
  7. Изекеев Рахымжан Медеуұлы
  8. Каиргельды Данияр Акажанулы
  9. Каиргельды Мадияр Акажанулы
  10. Кенжебек Нұрәділ Дауылбайұлы
  11. Киик Әлишер Нурмуханұлы
  12. Кусайнов Арғын Фаридұлы
  13. Кыдырбай Жансерік Күзембайұлы
  14. Мақыш Алишер
  15. Сайлаубаев Медет Жеңісұлы
  16. Сарыбайұлы Серік
  17. Сейил Серик
  18. Смагулов Исмайл Жанратұлы
  19. Тажин Даулет Асетулы
  20. Толеухан Айдос
  21. Тухтасинов Талгат Касымулы
  22. Ускенбетов Арман Берикбаевич
  23. Шаданов Нұрхан Мейрбекұлы
  24. Шевкет Нұрдәулет Мұратұлы
  25. Якубов Айтбек Туратули 
  1. Мамандығы 1403000 «Ішкі санитарлық-техникалық құрылғылармен вентиляцияны монтаждау және пайдалану (түрлері бойынша)», біліктілігі 1403093 «Техник-сантехник», орыс тілінде, 9 сынып негізінде ТС-108 тобы 
  1. Абдуллаев Олжас Абайдуллаевич
  2. Ауезханов Адильхан Жаксылыкович
  3. Байгошкарова Асемгуль Амантаевна
  4. Баклыков Владислав Витальевич
  5. Балтик Вадим Алексеевич
  6. Вайгум Владислав Максимович
  7. Верник Вадим Сергеевич
  8. Дауренов Бакыт Жасұланұлы
  9. Жиенханулы Нурланбек
  10. Жуманова Жанара Жалгаспаевна
  11. Жупарбеков Айбек Жупарбекович
  12. Кинаятова Айгерим Муратовна
  13. Красан Родион Валерьевич
  14. Құсанов Табиғат Бауыржанұлы
  15. Мендигалиева Индира Женисовна
  16. Мнайдарова Гульназ Ерденовна
  17. Нұрқашов Дәулетхан Дүйсенұлы
  18. Омаров Мирас Ерболатович
  19. Сериков Али Аянович
  20. Серік Жақсылық
  21. Сиротин Дмитрий Александрович
  22. Сулейменов Серикжан Бауыржанович
  23. Тубайгулова Сандуғаш Аянқызы
  24. Шакенов Елдос Маратович
  25. Шарипов Арсан Калабекулы 

І. Мамандығы 1403000 «Ішкі санитарлық-техникалық құрылғылармен  вентиляцияны монтаждау және пайдалану (түрлері бойынша)»,  біліктілігі 1403012 «Слесарь-сантехник», қазақ тілінде, 9 сынып негізінде ТС-102 тобы МБ 

  1. Абдрахманов Бахтияр Амиржанович
  2. Асен Айдынбек
  3. Берикбол Сайлау
  4. Гавриленко Олег Александрович
  5. Жиенхан Ақбокен
  6. Зейнолда Айжан
  7. Касимов Адиль Тасболатович
  8. Кәрімжан Тілеужан
  9. Костромин Генадий Сергеевич
  10. Қошқар Рахымжан Жақсылықұлы
  11. Мадам Ерлан
  12. Назарова Айнұр Бақытқызы
  13. Омарханов Даурен Балгабаевич
  14. Оңдасын Аян Сұнғатұлы
  15. Оразай Даурен
  16. Рустемов Максат Амангельдинович
  17. Саги Нұрсұлтан Жанарбекұлы
  18. Сайрат Аянбек
  19. Салихов Тимур Айтмукамбетович
  20. Серикмурат Тойбахыт
  21. Сулейманова Рано Алымжановна
  22. Темешев Асет Батырбекович
  23. Токенова Асемь Жазитовна
  24. Тұрмахан Еркін Серікұлы
  25. Харченко Даниил 

ІІ. Мамандығы 0507000 «Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсетуді ұйымдастыру»,  біліктілігі 0507053 «Әкімшілік», қазақ тілінде, 9 сынып негізінде ҚШ-103 тобы МБ 

  1. Абдуллина Асель Урстемовна
  2. Аймағанбетов Мирас Қайратұлы
  3. Ақгүл Бақытбек
  4. Бегимбетова Жаңыл Бақытқызы
  5. Борамбаева Камиля Батырбековна
  6. Ермек Ажар Ерболатқызы
  7. Жақсылық Жанерке
  8. Жетпісбаев Мухамеджан Ахметұлы
  9. Калемия Нурсауле
  10. Капаш Дильназ Ахаткызы
  11. Карабаева Айдын Оралбекқызы
  12. Кеңесбекова Аружан Болатқызы
  13. Қанат Жанерке Ермекқызы
  14. Латифова Наргиза Бигалиевна
  15. Мухтаров Алихан Жомартович
  16. Навихан Ботахан
  17. Нурлан Армангуль
  18. Рзабаева Асемай Бахтыбайкызы
  19. Сауирбекқызы Жулдыз
  20. Сексембаев Салауат Сембенұлы
  21. Тлесова Диана Арамовна
  22. Тулеген Аружан Илесбайқызы
  23. Уалхан Рахима Ергалиқызы
  24. Утеген Аружан Бахтиярқызы
  25. Ынтықбай Ерасыл Қайратұлы
FaLang translation system by Faboba
Наверх